KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16694475

nr 1669 4475

Etsning

Helena Bergenrud. Signerad, numrerad 63/150, daterad -07, "grodsim" mm: 17,5x15 cm, yttermått inklusive ram: 45x35 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 december 2024
kl 18:27:52

16/12 18:22:53 1      Vinnande bud
16/12 18:23:18 1      justering av budtak